Bardzo dziękuję za współprace, wszystko było smaczne, uczestnicy chwalili Państwa jedzenie i organizacje. Moje najszczersze podziękowanie proszę przekazać pani Ewie, która świetnie zarządzała całością przedsięwzięcia i nie były jej straszne żadne niespodzianki. Szacunek także dla pracy zespołu

Joanna Krzemińska, ASPIRE FOR ALL

Raz jeszcze dziękuję za:
  • idealne dopasowanie się do naszych potrzeb
  • wyprzedzanie moich myśli
  • nieustający stan gotowości niesienia pomocy
  • bardzo sympatyczny i pomocny personel
Wszystko było smaczne, świeże i podane w odpowiednim momencie. Szczególne podziękowanie dla Pani Ewy

Monika Dziurdzia, Comarch

There were 1800 guests and I am still receiving favorable compliments on your food! Your employees made everyone feel especially welcome. I look forward to working with you again

Małgorzata Tokarz, Tesco

a HUGE THANK YOU again for the professional preparation, sensationel cooperation and perfect organization on site. It was a perfect event especially concerning your flexibility and the plannings from your side ....Especially your joyful readiness for our special wishes like polish food corner and your commitment to meet our expectations was simple awesome!!! Thanks also to your colleague Ewa for her warm friendliness and professional working...Hope we can work together again in near future somewhere in Poland!

Siglinde Jochum, KAD Kongresse & Events KG

Dziękuję za perfekcyjne przyjecie - wszystkim bardzo smakowało. Pozdrawiam i do następnego razu

Dorota Smreczyńska, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN

Otrzymałam informację od naszych Gości oraz Pracowników, że wszystko było bardzo dobre, kolacja przebiegła sprawnie, bez żadnych niespodzianek i obsługa była na wysokim poziomie. Bardzo za wszystko dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych takich spotkaniach

Barbara Leńczuk, Kaercher

Besides the delicious dinner we were highly impressed by the high level of service, congratulations to it!

Susan Pauwels-Verkou, PCO Pauwels Congress Organisers

Przede wszystkim chciałabym serdecznie podziękować za współpracę i dobre jedzenie w czasie Sympozjum Adeptów Urologii

Iwona Sribniak, PTU

Thank you so much for your prompt service, much appreciated!!!!

Kerstin Beyer, Fresenius

Całość oferty Masters Catering, zarówno ja, jak i moi klienci ocenili na wysokim poziomie

Krzysztof Węglarz, Dream World

Zaangażowanie, dobra organizacja, solidność oraz umiejętność pracy zespołu na miejscu spotkania, sprawiły że uroczystość zakończyła się wielkim sukcesem

Ewelina Liszka, Partner AGD RTV

OFERTA

Oferta biznesowa

Naszym zamiarem jest, aby czas, który Państwo spędzą z nami był tak przyjemny, jak to tylko możliwe. Dlatego stworzyliśmy szereg inspirujących menu, którym zachwyciecie swoich Gości.

WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Lunch bag

Kiedy Państwa potrzeby wymagają indywidualnych posiłków podczas przyjęć, kongresów, konferencji proponujemy ofertę elastycznych, kompaktowych pakietów cateringowych. Te dwa czynniki sprawiają, że nasze lunch boxy cechuje bardzo atrakcyjna cena i niepowtarzalny smak, owiany w spersonalizowane opakowania z logo Twojej firmy.

W Masters Catering masz możliwość wyboru wielu potraw należących do różnych kuchni. Ta elastyczność daje poczucie kontroli oraz zapewnia uczestnikom różnego rodzaju diety, aby jescze lepiej dostosować się do wymagań i dietetycznego stylu żywienia wszystkich słuchaczy.

zobacz menu
WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Przerwy kawowe

Nasze przerwy kawowe podczas wydarzeń konferencyjnych, eventowych, kongresowych odznaczają się najlepszą ceną i najwyższą jakością cateringową wśród konkurencji. Do naszych przerw używamy kawy Fair-trade z certyfikatem, wszystkie ekspresy to profesjonalne urządzenia ciśnieniowe, używamy mleka zwierzęcego oraz roślinnego. Do każdej przerwy kawowej otrzymujesz naturalne syropy smakowe.
Dodatkowo możesz wybierać z pośród szerokiego asortymentu ciast, ciastek, bez laktozy, bez glutenu, wegańskie. Możemy stworzyć indywidualne przerwy kawowe w różnych opcjach smakowych i funkcyjnych dla naszego organizmu.

zobacz menu
WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Live cooking

Pokazy kulinarne to nasza pasja! kuchnia światów stoi przed nami otworem. Zachęcamy do próbowania nowych smaków i zapachów. Doświadczenie i ciekawskość pozwalają z gotowania na żywo zrobić porywające show, dopasowane do charakteru wydarzenia, którego jest ozdobą.

Pieczołowicie przygotowujemy menu, które powinno komponować się ze scenerią eventu, zainteresowań i smaków jej uczestników. Szukamy potraw oryginalnych, mało znanych, zaskakujących swoją formą i smakiem. Daj się wciągnąć w opowieści kulinarne na żywo.

zobacz menu
WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Piknik firmowy

Spotkania integracyjne i inne imprezy firmowe, które od maja do października organizujemy na świeżym powietrzu, to jedno z naszych ulubionych wyzwań. Proponujemy je z dumą, która płynie z naszego wieloletniego doświadczenia. Nie bez znaczenia jest również fakt, że posiadamy profesjonalny sprzęt pozwalający zorganizować wydarzenie do 2000 osób.

Wiele firm zleca nam organizację pikników oraz przyjęć plenerowych w pobliżu swoich siedzib. Tym, którzy jednak chcieliby zmienić miejsce pomagamy w doborze ciekawego i urokliwego miejsca do organizacji takich pikników.

zobacz menu
WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Gala dinner

Oficjalne, zasiadane przy stołach, połączone z wykwintną kolacją to najbardziej eleganckie i uroczyste z przyjęć.

Realizując założenia organizatorów, robimy to tak, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Przedsięwzięcia, które nie mają kompromisów, gdzie serwis i smak grają pierwsze skrzypce.
Goście nie będą rozczarowani, kosztując dań z menu, które specjalnie dla nich ułoży szef naszej kuchni. Dobrze dobrana zastawa, kwiatowe dekoracje i świece na stołach dodatkowo zaostrzą apetyt. Zapewniamy, że niezależnie od miejsca, w którym organizujemy imprezy, nasza obsługa odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami i savoir vivre.

zobacz menu
WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Kolacja bufetowa| Lunch bufetowy

Masters Catering od kilku lat specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju mniejszych przyjęć i dużych eventów. W naszej ofercie znajdują się zarówno imprezy w typie biesiad, przy pięknie udekorowanych stołach, jak i eleganckie koktajle na stojąco.

Znane firmy i korporacje dostrzegły drzemiący potencjał w naszej firmie i organizują z nami bale noworoczne i karnawałowe, pokazy mody, konferencje czy kongresy zakończone wspaniałymi bankietami. Nasze doświadczenie doceniono podczas organizacji nawet bardzo trudnych logistycznie wydarzeń, bo zawsze stajemy na wysokości zadania. Potrafimy podbić serca najbardziej wymagających gości i to właśnie robimy. Oferujemy im czego oczekują: starannie przygotowane imprezy z olśniewającą oprawą i wyśmienitą kuchnią. Jesteśmy profesjonalistami.

zobacz menu
WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

Finger food cocktail

Masters Catering specjalizuje się również w wyrafinowanej i dobrze dobranej pod względem smakowym przyjęciach koktajlowych. Proponowane przez nas finger foody charakteryzują się oryginalną formą, zaskoczeniem, precyzją oraz różnorodnością.

Rozmaite kompozycje na mini szkiełkach, mini miseczkach, kieliszkach, wafelkach, czy też specjalnie dobrane przekąski podawane na tacach, tworzą paletę kolorów i łakomych doznań połączonych z wizją artysty.

zobacz menu
klienci